Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/01/2020

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η lmw αναζητά, για λογαριασμό Τεχνικής Εταιρείας, έναν Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης που θα είναι υπεύθυνος για τη διαχείριση όλων των λειτουργιών της Διεύθυνσης. Ο νέος συνεργάτης θα ενταχθεί σε ένα δυναμικό και φιλικό περιβάλλον, με σύγχρονες υποδομές. Το είδος της σύμβασης είναι αορίστου χρόνου.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση αλληλογραφίας και συγγραφή επιστολών
  • Follow-up εκκρεμοτήτων και διαδικασιών
  • Παρακολούθηση προγραμμάτων και υπενθυμίσεις
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και ραντεβού
  • Σύνταξη συμβάσεων και αρχειοθέτηση
  • Αποδόσεις και ταξιδιωτικές κρατήσεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ
  • Προϋπηρεσία άνω των 3 ετών
  • Άριστη γνώση Αγγλικών. Η καλή γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί προσόν.
  • Άριστη χρήση Η/Υ (excel/word/PowerPoint), Γνώση Atlantis
  • Εξοικείωση με τη διαχείριση λογιστικών προγραμμάτων

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προθυμία για εκμάθηση κι εργασία
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Εχεμύθεια και ευγένεια

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών, ασφάλιση και προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας.