Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/03/2024

Μηχανικός Τεχνικών Πωλήσεων με έδρα την Κρήτη

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ISOMAT αναζητά Πωλητή Τεχνικών Πωλήσεων με έδρα την Κρήτη.

Στις κύριες αρμοδιότητες περιλαμβάνονται:
  • Υποστήριξη πελατών δικτύου με φυσική παρουσία (εκτελούμενα έργα- εφαρμογές)
  • Επαφή με τεχνικές εταιρίες και εργολάβους με σκοπό την παρουσίαση των προϊόντων
  • Συνεχής ενημέρωση για την εξέλιξη των προϊόντων και τις τάσεις της αγοράς
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού AEI/TEI
  • Επιθυμητή εμπειρία στον κατασκευαστικό τομέα
  • Επιθυμητή η γνώση δομικών υλικών και κατασκευαστικών λύσεων
  • Ικανότητα επικοινωνίας, αναλυτική σκέψη, μεθοδικότητα καθώς και δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα πωλήσεων θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Δυνατότητα συχνών ταξιδιών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική κάλυψη
  • Αυτοκίνητο
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης