Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/1/2022

Bartenders

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΘΑΣΟΣ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η αλυσίδα ξενοδοχείων Dhotels και ειδικότερα τα ξενοδοχεία 5* Blue Dream Palace Trypiti Resort & Spa και το 4* ZOE hotel στη Θάσο, αναζητά για τη σεζόν 2023 τις ειδικότητες:

Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία και προσφορά ποτών και ροφημάτων στους πελάτες, με άμεσο, αποτελεσματικό, φιλικό και επαγγελματικό τρόπο, σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας.
  • Διατήρηση ενός καθαρού χώρου εργασίας
  • Σωστή διαχείριση των λογαριασμών
  • Παρακολούθηση της απογραφής του μπαρ.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε θέση που αφορά την εστίαση
  • Ευχάριστη και άριστη επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα, ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση
  • Ικανότητα διαχείρισης των παραπόνων των πελατών, αλλά πάντοτε ενημερώνοντας και τον Bar Manager
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή η γνώση της γερμανικής, γαλλικής ή βαλκανικών γλώσσας

Παροχές

  • Εξαιρετικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη
  • Ασφάλιση
  • Διαμονή και διατροφή για τους μήνες λειτουργίας του ξενοδοχείου (Μάιο- Οκτώβριο)
*Τα στοιχεία των αιτήσεων παραμένουν εμπιστευτικά.

*Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/ τις υποψήφιους-ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.