Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/3/2024

Logistics Manager

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Agrotech SA – John Deere κορυφαία εταιρία εμπορίας γεωργικών μηχανήματων σε Ελλάδα και Κύπρο ενδιαφέρεται για την εύρεση ανθρωπίνου δυναμικού για στελεχώση της θέση του Logistics Manager.

Ενδεικτικά κάποιες από τις αρμοδιότητες:

  • διαχείριση διακινήσεων στόλου εταιρείας
  • διαχείριση φορτοκεφορτώσεων εσωτερικού-εξωτερικού
  • administration πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ με κατεύθυνση Logistics / Supply Chain Management
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office (word, excel)

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητες εκπαίδευσης και επαγγελματικής ανάπτυξης σε μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία