Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/03/2024

Υπάλληλος γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΒΟΛΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εκπαιδευτικός Οργανισμός στον Βόλο αναζητά Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης, για προώθηση και διαχείριση εκπαιδευτικών προγραμμάτων.

Καθήκοντα & Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και γραμματειακή υποστήριξη.
  • Προώθηση και διαχείριση σεμιναριών κατάρτισης
  • Επικοινωνία και διαχείριση καταρτιζομένων και πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:

  • Συνεκτιμάται Θετικά η κατοχή Πτυχίου ΑΕΙ-ΑΤΕΙ ή/και Μεταπτυχιακού
  • Άριστη Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Οffice)
  • Ευχέρεια στην Επικοινωνία
  • Οργανωτικός Χαρακτήρας​

Δεξιότητες & Προσόντα:

  • Ομαδικότητα και προσαρμοστικότητα.
  • Πρωτοβουλία και λεκτική επικοινωνία.
  • Κριτική σκέψη και ικανότητα στην οργάνωση.
  • Διαχείριση προτεραιοτήτων και επίλυση προβλημάτων.

Παροχές

  • Συνεχές 8ωρο 5μερό καθημερινές.
  • Υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας.
  • Δυνατότητες Εξέλιξης.
  • Αποδοχές Ικανοποιητικές + Bonus αποδοτικότητας
  • Άμεση πρόσληψη.