Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/10/2021

Προϊστάμενος Υποσταθμού

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Είστε Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και έχετε προηγούμενη εμπειρία σε υποσταθμούς μέσης και υψηλής τάσης; Δίνετε προσοχή στην λεπομέρεια και μπορείτε να διαχειριστείτε και να συντονίσετε επιτυχώς μία ομάδα;

Ο μεγαλύτερος Όμιλος Επιχειρήσεων της χώρας αναζητά τον νέο του συνέργατη! Αν η απάντηση σ' όλα τα παραπάνω είναι καταφατική, μην χάνετε χρόνο και κάντε την αίτηση σας άμεσα!

Τα καθήκοντα του Προϊσταμένου Παραγωγής περιλαμβάνουν:

  • Έλεγχος απρόσκοπτης λειτουργίας του υποσταθμού του εργοστασίου
  • Προγραμματισμός και συντονισμός προληπτικής συντήρησης του υποσταθμού του εργοστασίου
  • Παρακολούθηση της ροής του ηλεκτρικού ρεύματος στο εργοστάσιο,
  • Επικοινωνία με αρμόδιους φορείς
  • Σύνταξη, διαχείριση και έλεγχος τήρησης προϋπολογισμού και επιχειρησιακών σχεδίων της δραστηριότητας του
  • Έγκριση και έλεγχος των αναγκαίων υλικών συντήρησης
  • Καθορισμός ετήσιων στόχων των υφισταμένων του
  • Έλεγχος τηρησης κανόνων ασφάλειας του προσωπικού

Απαραίτητα Προσόντα

Για να ταιριάζει το βιογραφικό σας στις ανάγκες της θέσης, πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω:
  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού (ΑΕΙ)
  • Επιθυμητός Μεταπτυχιακός Τίτλος Σπουδών
  • Δεκαετής εργασιακή εμπειρία (τουλάχιστον 5 έτη σε θέση ευθύνης)
  • Τεχνική γνώση της παραγωγικής διαδικασίας
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και Η/Υ

Παροχές

Ο όμιλος εταιρειών παρέχει τα ακόλουθα στον Προϊστάμενο Υποσταθμού:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Παροχή διαμονής στα Άσπρα Σπίτια Βοιωτίας
  • Ιδιωτικό Συνταξιοδοτικό Πρόγραμμα
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, laptop, τηλέφωνο
  • Ετήσιο bonus απόδοσης
Πιστεύετε ότι η συγκεκριμένη θέση του Προϊσταμένου Υποσταθμού είναι η ιδανική για την συνέχιση της επαγγελματικής σας καριέρας;

Είμαι η Δέσποινα Αλεξίου και μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο +30 6940275872 για περισσότερες πληροφορίες. #jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.