Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/3/2024

Οδηγός Φορτηγού Γ' Κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μια από τις μεγαλύτερες εμπορικές εταιρείες προϊόντων κατοικιδίων με έδρα το Κορωπί αναζητά να καλύψει τη θέση επαγγελματία Οδηγού Γ΄ κατηγορίας (φορτηγό όχημα ωφέλιμου φορτίου 8.500kg) για παραδόσεις εντός Αττικής.

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα ασχοληθεί με τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Καθημερινή φόρτωση και ποιοτική παράδοση παραγγελιών στα καταστήματα.
  • Υπεύθυνος για την σωστή είσπραξη τιμολογίων από τους πελάτες (όπου απαιτείται).
  • Ορθή τήρηση διαδικασίας επιστροφής εμπορευμάτων/παλετών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Γ΄ κατηγορίας
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 έτη
  • Γνώση του λεκανοπέδιου Αττικής & Πρακτορείων
  • Κάτοχος Κάρτας Ηλεκτρονικού Ταχογράφου
  • Κάτοχος ΠΕΙ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Γνώση email & Μicrosoft Excel

Παροχές

  • Πενθήμερη εργασία
  • Παροχή ηλεκτρικού παλετοφόρου
  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας