Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/04/2024

Ιατρικός Επισκέπτης - Πωλητής / Πωλήτρια

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Plac Control, πρωτοπόρος στα προϊόντα στοματικής υγιεινής από το 1987, με δεκαετίες συνεργασίας με κορυφαίες εταιρείες παγκοσμίως, αναζητά έναν ιατρικό επισκέπτη/πωλητή ή πωλήτρια για την ενίσχυση της ομάδας της στην Αθήνα και Ν. Ελλάδα.

Θέση πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή θέσης
  • Επισκέψεις σε οδοντιάτρους και φαρμακοποιούς
  • Καταγραφή πληροφοριών αγοράς
  • Συμμετοχή σε εκθέσεις και συνέδρια του κλάδου όποτε αυτά πραγματοποιούνται
  • Διατήρηση εξαιρετικών σχέσεων με τους πελάτες
  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία είναι επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη
  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ-ΤΕΙ
  • Δυνατότητα ταξιδιών στις περιοχές ευθύνης
  • Ομαδικό πνεύμα και διάθεση για συνεργασία
  • Επικοινωνιακές ικανότητες και δημιουργία διαπροσωπικών σχέσεων
  • Ευχάριστος χαρακτήρας και επαγγελματική συμπεριφορά
  • Επιθυμία για εξέλιξη και ανάπτυξη​

Παροχές

  • Ικανοποιητικό μισθό και παροχές (αυτοκίνητο, κινητό και άλλα)
  • Δυναμικό, δημιουργικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης