Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/04/2024

Barista σε πρατήριο καυσίμων

Εστίαση

Πόλη ΑΣΤΡΙΣ | ΘΑΣΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται υπάλληλος για τη θέση Barista σε πρατήριο καυσίμων στην περιοχή Αστρίς Θάσου για εργασία πλήρους απασχόλησης από Μάϊο μέχρι Σεπτέμβριο.

Αρμοδιότητες:
  • Λήψη παραγγελιών
  • Παρασκευή ροφημάτων
  • Σερβίρισμα ροφημάτων και σνακ
  • Λήψη και επεξεργασία πληρωμών (μετρητοίς και με πιστωτικές κάρτες)
  • Διατήρηση της καθαριότητας στον χώρο του καφέ
  • Διατήρηση αποθέματος προμηθειών
  • Έλεγχος της σωστής λειτουργίας του εξοπλισμού παρασκευής καφέ και αναφορά τυχόν αναγκών συντήρησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας
  • Απολυτήριο λυκείου
  • Οργανωτικότητα, συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Θα εκτιμηθεί προηγούμενη εργασιακή εμπειρία ως barista

Παροχές

  • Διαμονή δίπλα ακριβώς από τον χώρο εργασίας
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης ασφάλιση και ικανοποιητικές αποδοχές

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.