Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/04/2024

Payroll Manager

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η MAGIC FRESH FACILITY ζητά υπάλληλο για στελέχωση λογιστηρίου για την κάλυψη της θέσης Υπεύθυνου Μισθοδοσίας.

Ωράριο εργασίας: Δευτ-Παρ 9.00-17.00.

Αρμοδιότητες
  • Διεξαγωγή ολοκληρωμένου κύκλου μισθοδοσίας (επεξεργασία στοιχείων μισθοδοσίας, υπολογισμός μισθοδοσίας, έκδοση και υποβολή ΑΠΔ -ΦΜΥ)
  • Παρακολούθηση εργασιακών συμβάσεων
  • Συμμετοχή σε λογιστικές ,φορολογικές και ασφαλιστικές υποχρεώσεις που απορρέουν από τη μισθοδοσία
  • Επικοινωνία με τις υπηρεσίες του Ελληνικού Δημοσίου όταν είναι απαραίτητο
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση εργαζομένων -εργοδότη για θέματα μισθοδοσίας και ασφάλισης
  • Παρακολούθηση εξελίξεων εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας
  • Εποπτεία τμήματος μισθοδοσίας για λειτουργεία ΕΡΓΑΝΗ

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία καθώς και άριστη γνώση εργατικών & μισθοδοσίας
  • Προϋπηρεσία σε θέματα μισθοδοσίας (τακτικές αποδοχές-ασθένειες-άδειες-επιδόματα-δώρα-ΑΠΔ)
  • Καλή γνώση προγράμματος μισθοδοσίας Epsilon Net
  • Καλή γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον