Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Groom / Bell boy

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΝΙΚΗΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ERGON, ως μία ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο της εστίασης και της φιλοξενίας με πάνω από 24 καταστήματα σε περισσότερες από 4 χώρες παγκοσμίως, αναζητεί ενθουσιώδεις και γεμάτους όρεξη ανθρώπους για να στελεχώσουν το νέο ξενοδοχειακό project της στη Νικήτη Χαλκιδικής.

Αυτή τη στιγμή αναζητούμε:

Groom / Bell Boy

για να γίνει μέλος της ομάδας του ERGON Beach House.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Καλωσορίζετε τους επισκέπτες και τους καθοδηγείτε στον χώρο της ρεσεψιόν ή/και τα δωμάτιο.
  • Συνοδεύτε τους επισκέπτες με τις αποσκευές τους στο δωμάτιό τους κατά το check-in και το check-out.
  • Χειρίζεστε προσεκτικά και με ασφάλεια τις αποσκευές και τις βαλίτσες των επισκεπτών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε πολυτελές ξενοδοχείο
  • Ταχεία εκτέλεση εργασιών χωρίς εκπτώσεις στην ποιότητα
  • Γνώση αγγλικών
  • Υπηκοότητα από την Ε.Ε. ή να υπάρχει άδεια διαμονής και εργασίας στην Ελλάδα σε ισχύ

Παροχές

  • Ευκαιρία για να χαράξετε τη δική σας πορεία και καριέρα σε έναν από τους ταχύτερα αναπτυσσόμενους ομίλους εστίασης και φιλοξενίας.
  • Εργάζεστε σε ένα δημιουργικό, σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.