Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/4/2024

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών / Customer Servise

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H Βιομηχανία Ζύμης ΧΩΡΙΑΤΙΚΗ ΖΥΜΗ Α.Ε. με έδρα τις Σέρρες αναζητά για το υποκατάστημα Αττικής:

Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών / Customer Service

Βασικές Αρμοδιότητες :

  • Διαχείριση κλήσεων και διαπροσωπική εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση παραγγελιών και παρακολούθηση της σωστής ολοκλήρωσης τους σε όλα τα στάδια που απαιτείται
  • Τιμολόγηση και παρακολούθηση αποθεμάτων
  • Παραγγελιοληψία και τηλεφωνικές πωλήσεις
  • Συνεργασία με τα τμήματα πώλησης, εξυπηρέτησης και διακίνησης
  • Καταγραφή ενεργειών σε εβδομαδιαία reports στην εμπορική διεύθυνση