Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/6/2021

Τιμολόγηση ακταχωρήσεις / Εξυπηρέτησης πελατών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

H DYONMED αναζητά:
Συνεργάτη στη Διαχείριση Προϊόντων / Εξυπηρέτηση πελατών

H DYONMED AE, που δραστηριοποιείται στην κατασκευή & εμπορία ιατροτεχνολογικών (Rapid Tests - Point of Care testing), αναζητά Συνεργάτη – για το τμήμα Διαχείρισης Προϊόντων & Εξυπηρέτησης Πελατών για την περιοχή της Αττικής.

Τα καθήκοντα του συνεργάτη περιλαμβάνουν:

  • Την  τιμολόγηση και διαχείριση των παραγγελιών.

                 o Λήψη παραγγελιών.
                 o Τιμολογήσεις.
                 o Λογιστικές καταχωρήσει παραστατικών συνεργασία με λογιστήριο
                 o Διαχείριση αποθήκης. καταγραφών αναφορών μέσω Softone

  • Την επικοινωνία με τους πελάτες και προμηθευτές,

                   o Πελάτες τηλεφωνικά για αξιολόγηση συνεργασίας μασ κι νέες παραγγελίες

  •  Προμηθευτές καρτέλες συντονισμός παραστατικών  οργάνωση καταχωρήσεων

    Απαραίτητα Προσόντα

    Επιθυμητά προσόντα:
    • πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ σχετικών επιστημών.
    • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη  θέση με γνώση απαραίτητα τιμολογήσεων Softone
    • Χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή  MS office / λογιστικά προγράμματa SOFTONE

    Παροχές

    • Δυνατότητα ανάπτυξης και εξέλιξης
    • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση σε ένα πολύ εξειδικευμένο αντικείμενο
    • Φιλικό περιβάλλον εργασίας και προσωπικής ανάπτυξης