Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
4/4/2024

Υπάλληλος για Υποδοχή / Reception

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση

Το Zambidis Club Γλυφάδας αναζητά «πρωταθλητές» για Υποδοχή / Reception.

Το ωράριο εργασίας θα ακολουθεί το ωράριο λειτουργίας του Club:

Δευτέρα έως Παρασκευή 10.00-14.00 & 17.00-22.00 Σάββατο 11.00-15.00 (βάρδιες)

Αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή μελών με θετική διάθεση
  • Διασφάλιση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης και συνεχής βελτίωσης της εμπειρίας των μελών
  • Διαχείριση του τηλεφωνικού κέντρου
  • Διαχείριση ταμείου
  • Ολοκλήρωση διαδικασιών εγγραφής μελών
  • Διεκπεραίωση εργασιών γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η δευτεροβάθμιας ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και MS Office
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και άνεση στην τηλεφωνική επικοινωνία
  • Ανεπτυγμένη πελατοκεντρική αντίληψη
  • Πνεύμα ομαδικότητας και ικανότητα άριστης συνεργασίας
  • Οργανωτικότητα και συνέπεια
  • Άριστη ικανότητα διαχείρισης χρόνου

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι/ες να στείλουν το βιογραφικό τους με φωτογραφία.

Παροχές

  • Μόνιμη θέση εργασίας
  • Σταθερές και ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ευχάριστο περιβάλλον απασχόλησης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.