Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/6/2023

Μηχανικός Συντήρησης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΥΛΩΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Γνωστή Βιομηχανία Τροφίμων στον Αυλώνα, αναζητεί Μηχανικό για το τμήμα Συντήρησης & Επισκευής του Εργοστασίου, για αορίστου χρόνου σύμβαση.

Αρμοδιότητες:

  • Πραγματοποίηση εργασιών επισκευής, προληπτικής συντήρησης και βελτιωτικών παρεμβάσεων του υπάρχοντος μηχανολογικού εξοπλισμού.
  • Συμμετοχή στη σύνταξη του Προγράμματος Συντήρησης
  • Συμμετοχή στην εγκατάσταση νέων μηχανών και σε εργασίες αναβάθμισης των παλαιών.
  • Μελέτη και υλοποίηση των εργασιών συντήρησης των κτιριακών εγκαταστάσεων και υποδομών του εργοστασίου.
  • Τήρηση των διαδικασιών & εντύπων Συστήματος Ποιότητας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχιούχος Μηχανικός ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία 2 και πλέον ετών σε βιομηχανικό περιβάλλον σε αντίστοιχη θέση, κατά προτίμηση σε βιομηχανία τροφίμων
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Επαγγελματισμός
  • Υπευθυνότητα
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια

Παροχές

  • Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Ασφαλές περιβάλλον εργασίας