Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Ηλεκτρολόγος Συντήρησης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η EL PACK Α.Ε., εταιρία με ηγετική θέση στον κλάδο της χάρτινης συσκευασίας επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, για το εργοστάσιο μας στο Καπανδρίτι:

Ηλεκτρολόγο Συντήρησης

Βασικές αρμοδιότητες :
  • Έλεγχος της καλής λειτουργίας των ηλεκτρικών μερών του εργοστασίου-μηχανημάτων
  • Συντήρηση των ηλεκτρολογικών μηχανών και εγκαταστάσεων
  • Επισκευές ηλεκτρολογικών βλαβών
  • Έλεγχος της πυροσβεστικής εγκατάστασης και διάφορων τμημάτων του εργοστασίου
  • Συνεργασία με τον μηχανικό για από κοινού αντιμετώπιση των διάφορων μηχ/κων προβλημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου/Αυτοματιστή (ΤΕΙ – Τεχνικής Σχολής Ηλεκτρολογικής κατεύθυνσης)
  • Προϋπηρεσία 3-5 έτη σε βιομηχανία (Επιθυμητή)
  • Καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή γνώση ηλεκτρολογικών σχεδίων.
  • Για άντρες υποψήφιους εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Παροχές

  • Πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον
  • Ομαδική ασφάλιση υγείας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση και μάθηση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.