Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/04/2024

Βοηθός λογιστή σε E-Shop

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΛΗΤΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η LUIGI στο πλαίσιο της ανάπτυξής της, αναζητά νέα μέλη για την θέση βοηθού λογιστή.

Τοποθεσία Θέσης : Λητή Θεσσαλονίκης (18o χλμ Θεσ/νίκης-Κιλκίς)

Περιγραφή Θέσης :

  • Συμφωνία τιμολογίων και εντοπισμός αποκλίσεων
  • Δημιουργία και ενημέρωση δαπανών
  • Καθημερινές αρμοδιότητες βάση απαιτήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση υπολογιστών (MS Office)
  • Άριστη γνώση ελληνικών (προφορικά και γραπτά)
  • Γνώση αγγλικών
  • Απόφοιτος λυκείου
  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ θα ληφθεί υπόψιν
  • Μεταφορικό μέσον
  • Δεν απαιτείται εμπειρία σε παρομοια θεση

Παροχές

​Εταιρικές Παροχές :
  • Πενθήμερη πλήρης απασχόληση
  • ​Άμεση πρόσληψη.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο, ομαδικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.