Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/4/2024

Προσωπικοί Συνεργάτες High Value Πελατών (Σταθερό Ωράριο)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

Οι κάτοχοι των θέσεων θα εργάζονται (8) ώρες ημερησίως με σταθερό πρωινό ωράριο Δευτέρα-Παρασκευή, και θα είναι υπεύθυνοι για τη διαχείριση High Value πελατών της εταιρείας και την εξυπηρέτηση εισερχόμενων αιτημάτων τους, καθώς και εξερχόμενων επικοινωνιών μέσω chat & email.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI
  • Πολύ καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με ασφαλιστική κάλυψη και bonus αποδοτικότητας
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής και αμειβόμενη εκπαίδευση
  • Remote working (μετά τους πρώτους 6 μήνες)
  • Εύκολη πρόσβαση με ΜΜΜ
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.