Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
03/05/2024

Υπάλληλος Υποδοχής / Reception

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΝΕΟΣ ΠΥΡΓΟΣ | ΩΡΑΙΟΙ | ΕΥΒΟΙΑ

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής / Reception από επιχείρηση ενοικιαζόμενων δωματίων στην Εύβοια (Νέος Πύργος, Ωραιοί) για την καλοκαιρινή σεζόν 2024.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Check in / chech out
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας / κρατήσεων και ακυρώσεων
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση ταμείου
  • Διοικητική υποστήριξη

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6974776741.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά
  • Πτυχίο τουριστικής σχολής επιθυμητό
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον δύο σεζόν
  • Άριστη χρήση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με άριστη επικοινωνία και διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση και την ικανοποίηση του πελάτη
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή και διατροφή
  • Εποχική θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.