Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/7/2020

Ιατρικός Επισκέπτης (Έδρα Θεσσαλονίκη)

Υγεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας στο χώρο των ιατρικών ειδών, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Επισκέψεις στο χώρο του πελάτη με σκοπό την ενημέρωση και την προώθηση των προϊόντων της εταιρίας
• Διαχείριση και διατήρηση του υπάρχοντος πελατολογίου
• Επίτευξη μηνιαίων στόχων βάσει πλάνου πωλήσεων
• Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των εξελίξεων της αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/η ΤΕΙ/ΑΕΙ
• Τρία (3) – πέντε (5) έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
• Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
• Πελατοκεντρική αντίληψη
• Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
• Ευχάριστη προσωπικότητα με θετική διάθεση και όρεξη για εργασία

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Bonus επίτευξης στόχων, εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο, tablet
• Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον