Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/1/2018

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ & ΒΟΗΘΟΙ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Πολυεθνικός Όμιλος Τουριστικών, Εμπορικών & Ξενοδοχειακών επιχειρήσεων με δραστηριοποίηση και στην Κω, ζητά για λογαριασμό του, ΥΠΕΥΘΥΝΗ-Ο ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Σεζόν 2018 (Μάρτιος - Οκτώβριος) με δυνατότητα επέκτασης σε 12μηνη εργασία.

Αρμοδιότητες
- Ταμειακή διαχείριση-τράπεζες-αξιόγραφα
- Διαχείριση εισαγωγών-εξαγωγών, κοστολόγηση
- Έλεγχος αποθήκης
- Καταχώρηση παραστατικών γενικών εξόδων-παγίων
- Συμφωνία εμπορικού με γενική λογιστική

Απαραίτητα Προσόντα

- Άριστη γνώση ERP (κατά προτίμηση winera - data communication )
- Άριστη διαχείριση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο
- Μεγάλη εξοικείωση με Η/Υ και MS Office (κυρίως Excel)
- Επαγγελματική συνέπεια, οργάνωση και μεθοδικότητα

Παροχές

- Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
- Ασφάλιση
- Διαμονή
- Διατροφή
- Ευχάριστο & σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
- Δυνατότητα εργασίας χειμώνα καλοκαίρι
- Προοπτικές Εξέλιξης