Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/03/2024

Soft1 ERP Consultant

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

H εταιρεία πληροφορικής ADP στην Θεσσαλονίκη αναζητά για άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης Soft1 ERP Consultant.

Βασικά καθήκοντα

  • Εγκατάσταση, εκπαίδευση και παραμετροποίηση ERP συστημάτων
  • Παραμετροποίηση Γενικής Λογιστικής, MyDATA, Ψηφιακή κάρτα εργασίας.
  • Εκπαίδευση - Υποστήριξη πελατών
  • Λήψη Πιστοποιήσεων SoftOne

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Πληροφορικής (ΑΕΙ-ΤΕΙ) / Λογιστικής (ΤΕΙ) / Οικονομικών (ΑΕΙ)
  • Γνώση ERP συστημάτων σε επίπεδο χρήσης / εκπαίδευσης / παραμετροποίησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας, και ευχέρεια στην επικοινωνία με πελάτες
Επιθυμητά προσόντα
  • Γνώσεις λογιστικής
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Πιστοποιήσεις SoftOne
  • Πολύ καλό επίπεδο γνώσης της αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα Ι/Χ

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης (Δευτέρα – Παρασκευή / 09:00 – 17:00)
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών - τακτικές επανεξετάσεις αποδοχών βάσει απόδοσης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση στο Soft1 ERP