Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
04/04/2024

Υπεύθυνος τεχνικής υποστήριξης δικτύου Nissan

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ΝΙΚ. Ι. ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ ΑΕ, ενδιαφέρεται να προσλάβει Υπεύθυνο τεχνικής υποστήριξης δικτύου Nissan.

Περιγραφή θέσης
  • Υπεύθυνος τεχνικής υποστήριξης Εξουσιοδοτημένου Δικτύου Nissan
  • Επικοινωνία με το Technical Support Level 2 της Nissan όταν απαιτείται
  • Μετάφραση & Διαχείριση Τεχνικών Οδηγιών (Technical Bulletins)
  • Υποστήριξη του Customer Care για τεχνικά θέματα – επικοινωνία με το Δίκτυο Εξουσιοδοτημένων Επισκευαστών Nissan

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΙΕΚ Τεχνικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία στη διάγνωση οχημάτων τουλάχιστον 3 ετών
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση MS Office και ευχέρεια στη χρήση PC
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Επιθυμητή η εμπειρία σε οχήματα υψηλής τάσης
  • Επιθυμητή η εμπειρία στην τεχνική υποστήριξη δικτύου

Παροχές

Η Εταιρία προσφέρει
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ομαδικό πρόγραμμα ασφάλισης
  • Συνεχή Εκπαίδευση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης σε έναν μεγάλο επιχειρηματικό όμιλο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.