Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/10/2018

Γραμματεία Πωλήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων από εταιρεία παραγωγής μηχανολογικού εξοπλισμού σφαγείων και βιομηχανιών επεξεργασίας κρέατος με έδρα στα Γιαννιτσά.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Σύνταξη προσφορών στην ελληνική και αγγλική γλώσσα
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Παρακολούθηση παραγγελιών των πελατών
  • Έκδοση παραστατικών
  • Follow up προσφορών
  • Δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τριετή Προϋπηρεσία τουλάχιστον σε τμήμα πωλήσεων
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ευχέρεια γραπτού και προφορικού λόγου στην ελληνική γλώσσα
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλων θεμάτων συγχρόνως
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ και MS Office
  • Άριστη γνώση αγγλικών

Παροχές

  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας