Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
20/04/2024

Σερβιτόρος

Εστίαση

Πόλη ΛΕΥΚΑΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αν ενδιαφέρεστε να ενταχθείτε στην ομάδα των επιχειρήσεων Rachi restaurant & Fly Me cocktail bar και να αξιοποιήσετε τα προσόντα σας, αναζητούμε για την καλοκαιρινή σεζόν 2024, έμπειρους και φιλόδοξους επαγγελματίες στον χώρο της εστίασης.

Δημιουργία, εξέλιξη, ομαδικότητα, σεβασμός είναι έννοιες που μας χαρακτηρίζουν και αναζητάμε, για την επίτευξη των στόχων μας.

Περιγραφή θέσης:

Αναζητάμε Σερβιτόρο για να στελεχώσει την ομάδα μας. Η ταχύτητα και η αποτελεσματικότητα είναι βασικά κριτήρια για την κάλυψη της θέσης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Σεβασμός ως προς το πελάτη και τον συνάδελφο

*Soft και hard skills καθώς και πτυχία, σεμινάρια που αφορούν τη θέση θα εκτιμηθούν.

**Η χρήση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί ένα έξτρα προσόν.

Παροχές

  • Ευνοϊκές συνθήκες εργασίας
  • Διαμονή και διατροφή
  • Μισθός 1200 - 1400 το μήνα
  • Δυνατότητα ανέλιξης μέσα στην επιχείρηση
  • Προοπτική μακροχρόνιας συνεργασίας
  • Δυνατότητα εκπαίδευσης on-off season
  • Bonus αποδοχών ανάλογο της απόδοσης

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι/ες, να στείλουν τα βιογραφικά τους με μια πρόσφατη φωτογραφία.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.