Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/9/2022

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης - Διοικητικό Προσωπικό

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΤΕΠΩ, ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης - Διοικητικό Προσωπικό από δομή υγείας στην Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή θέσης:
Εξυπηρέτηση - καθοδήγηση ασθενών, οφθαλμιάτρων, συνεργατών και άλλων επαγγελματιών υγείας, προγραμματισμός ραντεβού ασθενών, διαχείριση και παρακολούθηση εισερχομένων και εξερχομένων τηλεφωνικών κλήσεων

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση & κίνηση ασθενών
  • Υποστήριξη ιατρείων
  • Προγραμματισμοί και συντονισμός των ραντεβού
  • Χρήση ειδικού λογισμικού διαχείρισης ασθενών (CRM) και παρακολούθηση ιατρικών φακέλων
  • Διευθέτηση ιατρικών εγγράφων και αλληλογραφίας
  • Χειρισμός εσωτερικών μηχανογραφημένων μηχανισμών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΙΕΚ/ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης
  • Υψηλές επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα δημιουργίας σχέσεων εμπιστοσύνης και συνεργασίας
  • Ισχυρά ηθικά πρότυπα και ακεραιότητα
  • Αξιοπιστία, ευελιξία, εχεμύθεια, έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Ομαδικότητα και συνέπεια
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο
  • Άριστη γνώση Η/Υ (Windows operating system, MS Office, Πλοήγηση στο Internet)
  • ECDL certificate
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Αποτελεσματικότητα και ταχύτητα
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (στον ιατρικό τομέα) θα ληφθεί σοβαρά υπόψη

Παροχές

  • Σταθερή μισθοδοσία - ασφάλιση
  • Συνεχείς εκπαιδεύσεις
  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
  • Σοβαρές προοπτικές εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών