Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/12/2018

Υπάλληλος e-shop (γνώσεις γραφιστικής).

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία Γκιργκίρης Decoworld, που δραστηριοποιείται στον χώρο της εσωτερικής διακόσμησης με έδρα τον Εύοσμο Θεσσαλονικης, αναζητεί νεαρό-ή υπάλληλο για την στελέχωση του ηλεκτρονικού της καταστήματος.

Αν αγαπάς την διακόσμηση, το design και έχεις πάθος με τη δημιουργία τότε είσαι το κατάλληλο άτομο για να πλαισιώσει τη νεανική μας ομάδα και να εργαστείς σε ένα σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών -Τηλεφωνικές Παραγγελιοληψίες.
  • Διαχείριση e-shop - Skroutz Marketplace.
  • Δημιουργία-σχεδιασμός νέων προϊόντων.
  • Χειρισμός Erp (θα υπάρξει σχετική εκπαίδευση).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση των προγραμμάτων Photoshop - illustrator και άριστος χειρισμός Η/Υ.
  • Υψηλή αισθητική με πάθος για δημιουργία και υπευθυνότητα.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα-Ευχαίρεια του λόγου.
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Για τους άνδρες υποψήφιους απαραίτητη η ολοκλήρωση των στρατιωτικών υποχρεώσεων.
  • Θα προτιμηθούν άτομα από Δυτική-κεντρική Θεσσαλονίκη για διευκόλυνση της μετακίνησης τους στον χώρο εργασίας.

Παροχές

Σύγχρονο ,νεανικό περιβάλλον εργασίας.

Σταθερή μόνιμη εργασία.