Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/03/2024

Υπάλληλος λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται υπάλληλος λογιστηρίου από εισαγωγική εταιρεία ανταλλακτικών αυτοκινήτων με έδρα στο Κορωπί Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση παραστατικών, εισπράξεων, πληρωμών, τιμολογίων (εμπορική διαχείριση)
  • Πληρωμή προμηθευτών
  • Υποστηρικτικές εργασίες του τμήματος και αρχειοθέτηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΤΕΙ / ΑΕΙ, με κατεύθυνση Λογιστικής ή Οικονομικών
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή γνώση MS OFFICE (κυρίως EXCEL) και e-banking
  • Προαιρετική γνώση χειρισμού προγράμματος SOFTONE
  • Ικανότητα εργασίας σε απαιτητικούς ρυθμούς
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης
  • Πενθήμερη εργασία