Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/02/2020

Τεχνικός Επαγγελματικού Εξοπλισμού εστίασης και πλυντηρίου

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Διαθέτεις εμπειρία ως τεχνικός συντήρησης εξοπλισμού;
Σου αρέσει να παρέχεις άμεσες λύσεις στους πελάτες;
Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε παγκόσμια ηγέτιδα εταιρεία!

Περιγραφή θέσης:
Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, παγκόσμιας ηγέτιδας εταιρείας στο χώρο της υγιεινής και της απολύμανσης, αναζητά υποψήφιο/ια, ο/η οποίος/α θα στελεχώσει την θέση του Τεχνικού Συντήρησης εξοπλισμού επαγγελματικής εστίασης και πλυντηρίου.

Ο ρόλος:

Ο τεχνικός συντήρησης αναλαμβάνει με την φυσική του παρουσία στις εγκαταστάσεις εστίασης και καθαρισμού ιματισμού των πελατών μας, σε διάφορα σημεία της Ελλάδας

  • την εγκατάσταση τεχνικού εξοπλισμού στις εταιρείες πελάτες μας
  • την προληπτική & τακτική συντήρηση
  • την αντιμετώπιση έκτακτων περιστατικών και βλαβών
  • την σύνταξη αναφορών συντήρησης με συμβουλευτικές λύσεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ Μηχανολογίας/ Ηλεκτρολογίας ή ανάλογης τεχνικής σχολής
  • Προϋπηρεσία 3 – 5 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Πιστοποιημένες Ηλεκτρολογικές γνώσεις
  • Απαραίτητη Ευχέρεια στην χρήση Η/Υ
  • Βασική Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Επαγγελματική & υπεύθυνη συμπεριφορά
  • Τήρηση πιεστικών χρονοδιαγραμμάτων & αυστηρών προθεσμιών
  • Αυτοπαρακίνηση & δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων χωρίς επίβλεψη
  • Δίπλωμα Αυτοκινήτου & Δυνατότητα πραγματοποίησης ταξιδιών

Παροχές

  • Μικτές μηνιαίες αποδοχές €1450
  • Εταιρικό όχημα & έξοδα μετακίνησης
  • Εταιρικό τηλέφωνο
  • Πλήρης & συνεχιζόμενη εκπαίδευση σε τεχνικές λύσεις και καινοτόμα προϊόντα
  • Δυνατότητες επαγγελματική εξέλιξης σε μια ηγέτιδα πολυεθνική εταιρεία στον κλάδο των Χημικών