Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/4/2024

Υπάλληλος για τη στελέχωση του Τμήματος Πωλήσεων στο κατάστημα

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 200 | ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η DOMOΤΕΧΝΙΚΗ Ε.Ε, εταιρεία εξοπλισμού καταστημάτων μαζικής εστίασης και προϊόντων HO.RE.CA. με εμπειρία 21 ετών στο χώρο, αναζητά Υπάλληλο για τη στελέχωση του Τμήματος Πωλήσεων στο κατάστημα.

Αρμοδιότητες

  • Πώληση προϊόντων της εταιρείας
  • Δημιουργία νέου πελατολογίου και ανάπτυξη υφιστάμενου
  • Παραγγελιοληψία
  • Εμπορικο Τμήμα: Επικοινωνία και Εξυπηρέτηση Συνεργατών/ Πελατών μέσω τηλεφώνου & Ηλ/κης Αλληλογραφίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος Πτυχίου Αγγλικών
  • Υπευθυνότητα & Συνέπεια
  • Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση, θα εκτιμηθεί
Δεξιότητες:
  • Ικανότητα οργάνωσης, μεθοδικότητα, αναλυτική σκέψη και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες

Παροχές

Η Εταιρεία προσφέρει
  • Δυναμικό Περιβάλλον Εργασίας
  • Πλήρης Απασχόληση & Ασφάλιση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.