Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/4/2024

Στέλεχος Προώθησης Υπηρεσιών Υγείας

Υγεία

Πόλη ΝΤΕΠΩ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Στο πλαίσιο συνεχούς ανάπτυξης, το Ινστιτούτο Οφθαλμολογίας & Μικροχειρουργικής
Ophthalmica, επιθυμεί να προσλάβει:

Αρμοδιότητες και καθήκοντα για τη θέση:
  • Περιγραφή χαρακτηριστικών - προδιαγραφών μοντέρνου οφθαλμολογικού εξοπλισμού
  • Γνώση τεχνολογιών premium εμφυτευμάτων
  • PR (Public Relations)
  • Cross Selling
  • Συναντήσεις συμβουλευτικής με ασθενείς
  • Επίδειξη και παρουσιάσεις εκπαιδευτικού υλικού
  • Leads administration (Performance Marketing)
  • Χειρισμός CRM λογισμικών
  • Δημιουργία content για μέσα κοινωνικής δικτύωσης (social media)
  • Reporting (analytics, metrics, reviews, insights) & Key Performance Indicator (KPI) analysis
  • Συντονισμός και υποστήριξη εκδηλώσεων / επιστημονικών συνεδρίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • BSc / MSc με ειδίκευση στο Marketing, Public Relations ή σε σχετικό πεδίο
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση σύγχρονων και μοντέρνων τεχνικών προώθησης και πωλήσεων
  • Υψηλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Μεταδοτικότητα
  • Οργάνωση χρόνου
  • Χειρισμός λογαριασμών μέσων κοινωνικής δικτύωσης (social media)

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας (team playing)
  • Αναλυτική σκέψη
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Προϋπηρεσία στο Medical Marketing (θα ληφθεί υπόψη)

*Απαραίτητη η επισύναψη φωτογραφίας.

Παροχές

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Συνεχείς εκπαιδεύσεις
  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
  • Σοβαρές προοπτικές εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.