Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
8/4/2024

Lighting Designer (Έδρα Αθήνα)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο του φωτισμού, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Lighting Designer
(Έδρα Αθήνα)

Περιγραφή Θέσης
  • Δημιουργία καινοτόμων ιδεών για τον φωτισμό που συμβαδίζουν με τους στόχους του έργου
  • Επιλογή κατάλληλων φωτιστικών σωμάτων, λαμπτήρων και συστημάτων ελέγχου βάσει των αναγκών του έργου, των σκέψεων για ενεργειακή απόδοση και των περιορισμών του προϋπολογισμού
  • Κατανόηση των τελευταίων τεχνολογικών εξελίξεων στον τομέα του φωτισμού και εξοικείωση με ηλεκτρικά συστήματα και πρότυπα ασφαλείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/-η ΑΕΙ/ΤΕΙ Αρχιτεκτονικής, Ηλεκτρολογίας, Διακόσμησης – Φωτισμού
  • Εξειδίκευση στη γνώση σχεδιασμού φωτισμού
  • Γνώση προγράμματος AutoCad, Relux και Dilux
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Επικοινωνιακές & οργανωτικές δεξιότητες
  • Συνέπεια, επαγγελματισμός και διάθεση για εργασία

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρεία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.