Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Χειριστές Χωματουργικών Μηχανημάτων (Bobcat) - Οπτικές Ίνες

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Artemis ITS είναι μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία που ειδικεύεται κυρίως στην εγκατάσταση σταθερών και κινητών τηλεπικοινωνιακών δικτύων. Η εταιρεία ιδρύθηκε στην Ελλάδα το 2008 και το 2014 η επιχειρηματική της δραστηριότητα αναπτύχθηκε και στη Ρουμανία. Μέχρι το τέλος του 2016, η εταιρεία επεκτάθηκε σε διάφερες χώρες της Ευρώπης, με κύρια απασχόληση στη Γερμανία και Ολλανδία. Σήμερα, ο Όμιλος Artemis απασχολεί περίπου 900 υπαλλήλους.

Ψάχνουμε για Χειριστές Χωματουργικών Μηχανημάτων (Bobcat) πλήρους απασχόλησης για εργασία στην Αθήνα.

Βασικές Αρμοδιότητες θέσης:

  • Χειρισμός χωματουργικού μηχανήματος Bobcat (τροχό, κουβά)
  • Συντήρηση μηχανημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια χειριστή χωματουργικών μηχανημάτων (1η κατηγορία) ή αναγγελία βοηθού χειριστή
  • Απαραίτητη η γνώση χειρισμού μηχανήματος Bobcat
  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε εργοτάξιο
  • Ενεργό δίπλωμα οδήγησης
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας και λειτουργίας σε ομάδα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επιπλέον παροχές
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Ασφάλιση & ιατρική περίθαλψη
Για οποιαδήποτε περεταίρω πληροφορία μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο τηλέφωνο +30 6981744304 και ώρες 09.00 π.μ. με 17.00 μ.μ.