Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/04/2024

Υπεύθυνη / Υπεύθυνος τμήματος μισθοδοσίας (Payroll Manager)

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΗΦΙΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρία Παροχής Υπηρεσιών Logistics, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της και της επέκτασης των δραστηριοτήτων της, επιθυμεί να προσλάβει, Υπεύθυνη / Υπεύθυνο Τμήματος Μισθοδοσίας (Payroll Manager) για πλήρη απασχόληση με έδρα την Κηφισιά.

Η θέση αναφέρεται στον Διευθυντή του τμήματος Ανθρώπινων Πόρων της εταιρίας.

Κύριες αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση και υπολογισμός μισθοδοσίας
  • Υπολογισμός και αποστολή ΑΠΔ
  • Διαχείριση προσλήψεων, αποχωρήσεων, μεταβολών ωραρίων, βεβαιώσεων αποδοχών
  • Διαχείριση του συστήματος ΕΡΓΑΝΗ
  • Παρακολούθηση και ενημέρωση για αλλαγές στην εργατική νομοθεσία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία 2 έως 3 ετών σε Τμήμα Προσωπικού (HR-Payroll)
  • Πολύ καλή γνώση του πληροφοριακού συστήματος «Εργάνη»
  • Άριστη γνώση Η/Υ, Ms Office. Γνώση συστήματος μισθοδοσίας ANACONDA θα ληφθεί σοβαρά υπ' όψιν
  • Επιθυμητό Πτυχίο Λογιστικής
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών που  ξεκινά από 1.800€ / μήνα καθαρά
  • Σημαντικές ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη