Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/04/2024

Υπάλληλος γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Εταιρεία εμπορίας οδοντιατρικών υλικών και μηχανημάτων αναζητεί άμεσα για πρόσληψη υπάλληλο γραφείου με πλήρη απασχόληση. Το κεντρικό κατάστημα μας εδρεύει στην Αθήνα και επιθυμεί να στελεχώσει τη θέση Υπάλληλος γραφείου.

Αρμοδιότητες
  • Λήψη τηλεφωνικών παραγγελιών
  • Προετοιμασία και εκτέλεση παραγγελιών
  • Τιμολόγηση παραγγελιών
  • Χειρισμός ERP  Soft1
  • Παρακολούθηση παραγγελιών
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων προϊόντων και οργάνωση αποθήκης
  • Επικοινωνία με πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Οργανωτικότητα, εργατικότητα, αντίληψη και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα σωστής τήρησης διαδικασιών και ιεράρχησης προτεραιοτήτων
  • Διάθεση για εκπαίδευση, προσεγμένη εμφάνιση

Παροχές

  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Πλήρη πενθήμερη απασχόληση
  • Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη
  • Δυνατότητα εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.