Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/4/2024

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ

Βιομηχανική Εμπορική Εταιρεία Βερνικιών με έδρα τα Οινόφυτα Βοιωτίας ζητάει: Eργαζόμενο Αποθήκης- Order Picker  -Παλετοποίηση, για 8ωρη, μόνιμη εργασία σε σταθερό, πενθήμερο ωράριο.

Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία, συσκευασία και έλεγχος των παραγγελιών βάσει των διαδικασιών της εταιρίας
  • Φόρτωση και εκφόρτωση των εμπορευμάτων
  • Παραλαβή, έλεγχος και ταξινόμηση φορτίων στην αποθήκη
  • Φόρτωση & Εκφόρτωση εμπορευμάτων από φορτηγά & containers

Ωράριο Απασχόλησης: 07:00-15:30

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκτέλεση-Έλεγχος-Συσκευασία & Φόρτωση παραγγελιών πελατών (Picking/Packing)
  • Γνώση χειρισμού ηλεκτρικού περονοφόρου (δεν απαιτείται δίπλωμα, δυνατότητα εκπαίδευσης για απόκτηση διπλώματος)
  • Γνώση χειρισμού reach truck επιθυμητή
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση οργανωμένης αποθήκης επιθυμητή
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια στην προετοιμασία παραγγελιών
  • Εργατικότητα και ικανότητα οργάνωσής της αποθήκης και συνεχής τακτοποίησης αυτής
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Εργασιακή Προθυμία

Παροχές

  • 1000 ευρώ συζητήσιμη
  • Δυνατότητα μεταφοράς από κόμβο καλυφτάκη (Κηφισιά) ή Χαλκίδα με άλλους συναδέλφους (κοινή χρήση οχημάτων προσωπικού)

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.