Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/4/2021

Μηχανικός Κοστολόγησης Έργων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εάν σας ενδιαφέρει να εργαστείτε σε καταξιωμένη τεχνική κατασκευαστική εταιρία στον τομέα της κοστολόγησης έργων, όπου θα μπορείτε να αξιοποιήσετε τις γνώσεις σας και να εξελιχθείτε επαγγελματικά και προσωπικά, τότε περιμένουμε την αίτηση σας για αυτή τη θέση “Μηχανικός Κοστολόγησης Έργων”!

Αρμοδιότητες
  • Κοστολόγηση έργων σχετικά με Η/Μ, τεχνικές/οικοδομικές εργασίες, μεταλλικές κατασκευές, έργων οπλισμένου σκυροδέματος, κ.α.
  • Προμετρήσεις/επιμετρήσεις επί σχεδίου και αυτοψίες στο έργο
  • Επικοινωνία με προμηθευτές
  • Τελική σύνταξη των προσφορών

Απαραίτητα Προσόντα

Γνώσεις & εμπειρία:
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Μηχανικού, Δομικών έργων, Αρχιτέκτονα, ή παρεμφερές, απαραίτητο
  • Αντίστοιχη εμπειρία 3-4 ετών σε κατασκευαστική τεχνική εταιρία, απαραίτητη
  • Άριστη γνώση MS Office, Autocad
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
Προσωπικά Χαρακτηριστικά:
  • Οργανωτικότητα, μεθοδικότητα και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Άριστη διαχείριση χρόνου
  • Άριστες αριθμητικές ικανότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός σταθερός μισθός και άμεση πρόσληψη
  • Extra παροχές σύμφωνα με το πρόγραμμα παροχών της εταιρίας
  • Ομαδικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας το οποίο προάγει τη δημιουργικότητα
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης