Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/7/2020

Σύμβουλος Διαχείρισης Συγχρηματοδοτούμενων Έργων

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΙΓΙΟ | ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Σύμβουλος Διαχείρισης Συγχρηματοδοτούμενων Έργων από εταιρεία συμβούλων στο Αίγιο.

Αρμοδιότητες:

  • Υποβολή προτάσεων προς ένταξη σε χρηματοδοτούμενα προγράμματα
  • Διαχείριση εγκεκριμένων έργων (φυσικό – οικονομικό αντικείμενο)
  • Εκπόνηση Επιχειρηματικών Σχεδίων
  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Τήρηση φακέλων και ηλεκτρονικών αρχείων
  • Υποστήριξη στα υπόλοιπα τμήματα της επιχείρησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης κατά προτίμηση
  • Λογιστικές γνώσεις