Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/9/2022

Executive Assistant CEO (Έδρα Θεσσαλονίκη)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανίας τροφίμου, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Executive Assistant CEO
(Έδρα Θεσσαλονίκη)

Περιγραφή Θέσης
•  Γραμματειακή υποστήριξη στον CEO
•  Διαχείριση των εισερχόμενων κλήσεων
•  Έλεγχος της ροής των υπογραφών, στα προς υπογραφή έγγραφα σύμφωνα με τις διαδικασίες της εταιρείας
•  Οργάνωση συναντήσεων και ενημέρωση ημερολογίου του CEO
•  Υποδοχή επισκεπτών
•  Διαχείριση αιτημάτων από τα διευθυντικά στελέχη

Απαραίτητα Προσόντα

•   Δύο (2) έτη απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
•   Πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ, ιδανικά Οικονομικής κατεύθυνσης
•   Αρίστη γνώση των εφαρμογών MS Office
•   Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
•   Κάτοχος Μεταφορικού Μέσου
•   Υπευθυνότητα & συνέπεια
•   Οργανωτικές ικανότητες, έμφαση στη λεπτομέρεια

Παροχές

•   Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
•   Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
•   Προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρεία