Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/12/2016

Υπάλληλος Αποθήκης (Κεντρικός τομέας Αθηνών)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι οργανωτικός και επιθυμείς να εργαστείς σε μία ανερχόμενη  ελληνική εταιρεία τροφίμων!

Η ManpowerGroup αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, ελληνικής εταιρείας τροφίμων με ειδίκευση στη Μεσογειακή Διατροφή, άτομο για ορισμένο χρονικό διάστημα, το οποίο θα απασχοληθεί σε καθεστώς πλήρους απασχόλησης, ως υπάλληλος αποθήκης στο κέντρο της Αθήνας.

Περιγραφή θέσης
Ο κατάλληλος υποψήφιος θα αναλάβει όλη την διαδικασία τοποθέτησης των προϊόντων της εταιρείας & την συσκευασίας τους, όπως επίσης, και την ενημέρωση του συστήματος με την χρήση PDA scanners.

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος Λυκείου
• Πολύ καλή γνώση Bar-coding
• Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία ως Υπάλληλος Αποθήκης
• Ικανότητα εργασίας σε έντονους ρυθμούς
• Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες σύμφωνα με το ωράριο του καταστήματος

Παροχές

• Σύμβαση εργασίας με σταθερό μισθό και ασφάλιση με την εγγύηση της ManpowerGroup Greece
• Δυνατότητα επέκτασης της συνεργασίας