Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/01/2022

Εγκαταστάτης συστημάτων ασφαλείας

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Ηλεκτρολόγος - Εγκαταστάτης  συστημάτων ασφαλείας (συναγερμοί , cctv) από εταιρεία παροχής υπηρεσιών ασφάλειας.

Επιπλέον γνώσεις σε access control , δίκτυα και τηλεφωνία επιθυμητές.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή Θέσης

  • Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την εγκατάσταση και συντήρηση συστημάτων ασφαλείας, τηλεφωνικών κέντρων και άλλων ηλεκτρονικών συστημάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΕΠΑΛ-ΙΕΚ- ΤΕΙ Ηλεκτρονικών ή  συναφούς τμήματος
  • Τουλάχιστον δύο (2) έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση εργασίας
  • Διάθεση για εργασία και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητες οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Διάθεση για μάθηση και συνεχή εξέλιξη

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση σε νέα συστήματα