Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/9/2019

Χειριστή Υφαντουργικού Μηχανήματος

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία παροχής λογιστικών, φοροτεχνικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, παραγωγική εταιρεία με πολυετή παρουσία στο χώρο των κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων και έδρα στην Ανατολική Θεσσαλονίκη:

Η εταιρία προσφέρει πλήρης και μόνιμη απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Χειρισμός υφαντουργικού μηχανήματος
  • Προσήλωση στα χρονοδιαγράμματα που θέτει ο Υπεύθυνος Παραγωγής
  • Τήρηση των κανόνων ποιότητας,υγιεινής και ασφαλείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ Τεχνικής Κατεύθυνσης
  • Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία στον χειρισμό αντίστοιχων μηχανών παραγωγής
  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία και η γνώση στο κομπόδεμα
  • Επιθυμητή η ευχέρεια στη χρήση Η/Υ
  • Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Αναπτυγμένη αίσθηση της ευθύνης, συνέπεια, διάθεση για εργασία

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Αμοιβή βάσει προσόντων