Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/06/2017

Θερμαστής Λεβητοστασίου (κωδ. θέσης:722/73180)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτης της στον κλάδο της βιομηχανίας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Θερμαστής Λεβητοστασίου

Περιγραφή Θέσης

·      Επίβλεψη και συντήρηση βιομηχανικών λεβήτων

·      Συμπλήρωση απαραίτητων δικαιολογητικών αναφορικά με τη λειτουργία τους

Απαραίτητα Προσόντα

·      Απόφοιτος/η ΤΕΙ μηχανολογικής κατεύθυνσης

·      Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

·      Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

·      Συνέπεια, ευελιξία, επαγγελματισμός και διάθεση για εργασία

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας