Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/5/2020

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΕΥΚΑΡΠΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι επικοινωνιακός και στοχεύεις στη βέλτιστη εξυπηρέτηση του πελάτη;
Σε ενδιαφέρει να εργαστείς σε όμιλο εμπορίας πετρελαιοειδών;
Άδραξε την ευκαιρία και στείλε μας το Βιογραφικό σου στην παρακάτω θέση!

Η ManpowerGroup, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία εμπορίας πετρελαιοειδών, αναζητά να καλύψει θέσεις Υπαλλήλων Εξυπηρέτησης Πελατών για το εταιρικό πρατήριο του Ομίλου στη Ν. Ευκαρπία.

Περιγραφή θέσης:
• Εφοδιασμός οχημάτων με Αμόλυβδη Βενζίνη, Πετρέλαιο ή Υγραέριο
• Έλεγχος υγρών, ελαστικών και λοιπών εξαρτημάτων αυτοκινήτου
• Διαχείριση Ταμειακών Συναλλαγών
• Συμμετοχή στην εύρυθμη λειτουργία του πρατηρίου
• Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων του πρατηρίου
• Άριστες Επικοινωνιακές Δεξιότητες
• Πελατοκεντρική προσέγγιση
• Δυνατότητα εργασίας με κυλιόμενο ωράριο βαρδιών

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος Λυκείου
• Καλή γνώση Αγγλικών
• Πολύ καλή χρήση Η/Υ
• Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών καυσίμων (τουλάχιστον 2 χρόνια)
• Οργανωτικές δεξιότητες
• Ομαδικό πνεύμα
• Δυναμικός χαρακτήρας

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (σταθερές μηνιαίες απολαβές).
• Πενθήμερο, 8ωρο
• Σύμβαση αορίστου χρόνου.
• Πλήρης ασφάλιση, επιδόματα, άδειες.