Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/01/2023

Υπάλληλος Γραφείου με γνώσεις λογιστικής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΤΑΥΡΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου - Βοηθός λογιστή για πλήρη απασχόληση σε μεταφορική εταιρεία στην περιοχή του Ταύρου Αττικής.

5ήμερο: 8ωρό. Δευτέρα έως Παρασκευή.

Κύρια καθήκοντα

  • Έκδοση και έλεγχος τιμολογίων
  • Εμπορική διαχείριση
  • Συμφωνίες καρτελών πελατών και έλεγχος στοιχείων
  • Γενικές εργασίες λογιστηρίου( καταχώρηση λογιστικών εγγράφων παραστατικών (τιμολόγια-έξοδα)
  • Σύνταξη προσφορών
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές για συμφωνία υπολοίπων και προγραμματισμό των εισπράξεων-πληρωμών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ (Οικονομικά, Λογιστική, Χρηματοοικονομικά)
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση είναι απαραίτητη
  • Θα εκτιμηθεί η γνώση της χρήσης του PRISMA WIN και η καλή χρήση αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Μισθός ανάλογα εμπειρίας