Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/04/2024

Barista | Coffee Island

Εστίαση

Πόλη ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ, ΠΟΛΙΧΝΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Barista στο κατάστημα Coffee Island στη πλατεία Μετεώρων στη Πολίχνη Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρης απασχόλησης

Αρμοδιότητες:

  • Φροντίδα για την άμεση εξυπηρέτηση
  • Παρασκευή ροφημάτων βάσει προκαθορισμένων συνταγών
  • Πώληση προϊόντων καφέ και συνοδευτικών προϊόντων φαγητού
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα στην εργασία
  • Διατήρηση ενός καθαρού και φιλικού περιβάλλοντος για τους επισκέπτες των καταστημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πάθος για τον καφέ και την εξυπηρέτηση πελατών
  • Ανεπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας
  • Ικανότητα να μαθαίνει γρήγορα και να ακολουθεί διαδικασίες
  • Ομαδικότητα
  • Προϋπηρεσία στον χώρο εστίασης take away θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Καθαρό περιβάλλον με ομαδικότητα
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφάλιση
  • Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον εργασίας