Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/08/2019

Υπεύθυνος/η Γραφείου Διαμεταφορικής Εταιρείας

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Διαμεταφορική εταιρεία με παρουσία στον χώρο των διεθνών αεροπορικών, ναυτιλιακών και οδικών μεταφορών από το 1987 σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, επιθυμεί να προσλάβει άτομο πλήρους απασχόλησης για το κατάστημα που εδρεύει στον εμπορευματικό σταθμό του αεροδρομίου Ελ. Βενιζέλος.

Περιγραφή Θέσης:

Αναζητείται Υπεύθυνος/η Γραφείου Αθηνών ο οποίος θα είναι αρμόδιος για την εύρυθμη & αποτελεσματική λειτουργία, την επικοινωνία με υφιστάμενους πελάτες & την ανάπτυξη του πελατολογίου.

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε εταιρεία forwarding
  •  Πολύ καλή γνώση αεροπορικής και ναυτιλιακής μεταφοράς
  •  Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (γραπτά / προφορικά)
  •  Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  •  Άριστες επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες
  •  Άδεια Οδήγησης

Παροχές

  •  Ανταγωνιστικές αποδοχές
  •  Ασφάλιση
  •  Εταιρικό αυτοκίνητο & τηλέφωνο
  •  Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  •  Εκπαίδευση

*Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.