Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/4/2024

Υπεύθυνος Διαχείρισης Ανθρώπινου Δυναμικού

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μεγάλη ελληνική βιομηχανία ηλεκτρικών και ηλιακών θερμοσιφώνων με έδρα τη Λυκόβρυση Αττικής επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Διαχείρισης Ανθρώπινου Δυναμικού.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Εξεύρεση προσωπικού για τις διαθέσιμες θέσεις εργασίας της επιχείρησης
  • Διαχείριση καθημερινών θεμάτων που αφορούν τους εργαζόμενους
  • Διαχείριση και διεκπεραίωση όλων των διαδικασιών μισθοδοσίας (αναγγελίες προσλήψεων/αποχωρήσεων, λήξεις συμβάσεων, μεταβολές εργασιακών σχέσεων, ασθένειες, άδειες, ψηφιακή οργάνωση χρόνου εργασίας, ψηφιακή κάρτα, κτλ).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 3-5 χρόνια
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Να έχει καλή γνώση Η/Υ και MS Office
  • Να έχει καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Να έχει ομαδικό πνεύμα και υψηλό αίσθημα υπευθυνότητας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητα εξέλιξης στην εταιρεία