Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/6/2017

Απογραφείς/Καταμετρητές (Σχηματάρι) (Κωδ. θέσης: S-722/72669 )

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας στον κλάδο του FMCG, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Σύμβαση Ορισμένου Χρόνου

Περιγραφή Θέσης

Οι υποψήφιοι που θα αναλάβουν τη θέση θα είναι υπεύθυνοι για την απογραφή, καταμέτρηση και αριθμητική καταχώρηση στο σύστημα ειδών όπως φιάλες, αναλώσιμα, πρώτες ύλες και ανταλλακτικά μηχανημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

·      Απόφοιτος/η Λυκείου

·      Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή

·      Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Ευχάριστη προσωπικότητα με όρεξη για εργασία

·      Ομαδικό πνεύμα, προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Πλήρες πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον