Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2024

Υπεύθυνος λογιστηρίου & υποστήριξης γραφείου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΡΕΘΥΜΝΟ | ΡΕΘΥΜΝΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εισαγωγική εταιρεία ανταλλακτικών αυτοκινήτων που δραστηριοποιείται και στις ηλεκτρονικές πωλήσεις με έδρα στο Ρέθυμνο ζητά συνεργάτη με λογιστικές αρμοδιότητες & υποστήριξης back office.

Αρμοδιότητες

  • Λογιστική
  • Διαχείριση παραγγελιών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές εξωτερικού, εσωτερικού & πελάτες
  • Χρήση ERP
  • Γραμματειακή υποστήριξη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Λογιστικές γνώσεις (Απαραίτητο προσόν)
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (Απαραίτητο προσόν)
  • Microsoft office, word, excel (Απαραίτητο προσόν)
  • Γνώση Softone ή άλλου ERP  (Απαραίτητο προσόν)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις  (Απαραίτητο προσόν)

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Τίτλος σπουδών & εμπειρία θα εκτιμηθούν
  • Μηνιαίος Μισθός: 1.100€ (Μισθός συζητήσιμος αναλόγως των προσόντων και της εμπειρίας)